RODINNÉ BYDLENÍ 

VE STANDARDU

PASIVNÍCH DOMŮ

NASTĚHUJTE SE, BYDLETE A PAK AŽ PLAŤTE


Rádi byste si pořídili nový dům se zahradou, ale bojíte se rizik spojených s financováním? Máte obavy, že svoji nemovitost neprodáte dost rychle?  Čekáte na lepší hypotéku? Dáme vám čas, vše si v klidu vyřešit.

S NÁMI MŮŽETE V NOVÉM DOMĚ BYDLET JIŽ ZÍTRA

Neprodávejte svoji nemovitost pod cenouPočkejte si na výhodnější hypotéku. Na zaplacení kupní ceny vám dáme čas!

Zavolejte a zjistěte, jak získat nové bydlení snadněji, bez stresů a dostatkem času na vyřešení financování.  

STAČÍ  10 %

A MŮŽETE SE STĚHOVAT DO NOVÉHO 


Rádi byste si koupili nový dům, ale bojíte se rizik spojených s financováním? Máte obavy, že svoji nemovitost neprodáte dost rychle?  Čekáte na lepší hypotéku? Dáme vám dostatek času, vše v klidu vyřešit.  

JAK NA KOUPI DOMU S ODLOŽENOU PLATBOU ? 

S námi můžete bydlet v novém již zítra! Zavolejte a zjistěte, jak získat nové bydlení snadněji, bez stresů a dostatkem času na vyřešení financování.   

ZÍSKEJTE ČAS NA ZAPLACENÍ KUPNÍ CENY!


Rádi byste si koupili nový dům, ale bojíte se rizik spojených s financováním? Máte obavy, že svoji nemovitost neprodáte dost rychle?  Čekáte na lepší hypotéku? Dáme vám dostatek času, vše v klidu vyřešit.  

JAK KOUPIT DŮM S ODLOŽENOU PLATBOU ?

Neprodávejte svoji nemovitost pod cenouPočkejte si na výhodnější hypotéku. Na zaplacení kupní ceny vám dáme čas! Zavolejte a zjistěte, jak získat nové bydlení snadněji, bez stresů a dostatkem času

JAK VYŘEŠIT FINANCOVÁNÍ DOMU BEZ STRESŮ A OBAV? 


ZÍSKEJTE ČAS NA ZAPLACENÍ KUPNÍ CENY. Nastěhovat se můžete ihned! 

Rádi byste si koupili nový dům, ale bojíte se rizik spojených s financováním? Máte obavy, že svoji nemovitost neprodáte dost rychle?  Čekáte na lepší hypotéku?

Využijte naší speciální nabídky! Nastěhujte se do nového a v klidu a pohodlí nového domova čekejte na peníze z prodeje nebo výhodnou hypotéku. Pro zajistění financování nového bydlení v Knovízi vám dáme čas. 

Zavolejte a zjistěte, jak získat nové bydlení snadněji, bez stresů a dostatkem času.

Srdečně vás zveme na

DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ

v Knovízi 

čtvrtek 25. 5. 2023 (15:00 - 19:00 hod.)

 KOMORNÍ VILOVÁ ČTVRŤ

Promyšlená koncepce rodinného bydlení ve standardu pasivních domů přináší do lokality Knovíz příjemné a maximálně úsporné bydlení.

Nově vznikající vilová čtvrť  nabízí pouze 22 rodinných domů o dispozicích 4 + kk a 5 + kk  na atraktivních pozemcích 800 m2. Zájemci o nové bydlení mohou vybírat ze tří typů domů. Nabízíme dvě podoby bydlení v moderním bungalovu a velice oblíbenou variantu bydlení v patrovém domě.

Domy jsou energeticky úsporné a připraveny na použití moderních technologií. První domy budou připraveny k nastěhování již v létě 2023.

SAMOSTATNÉ RODINNÉ DOMY 

S ROZLEHLÝMI ZAHRADAMI

VYSOKÝ STANDARD, PRÉMIOVÉ ŘEŠENÍ


Komorní zástavba naplňuje parametry trvalé udržitelnosti. Budoucí majitelé ocení energetickou úspornost, promyšlené dispozice, dostatek úložných prostor, usazení do okolní zástavby i vysoký standard bydlení. V projektu jsou použita nadstandardní materiálová řešení a zařizovací předměty odpovídající současným trendům. 
Standard zahrnuje:

  • přípravu na FVE

  • komín 

  • kvalitní okna s trojskly

  • podlahové vytápění a chlazení

  • plovoucí podlahy

  • kvalitní interiérové dveře

  • tepelné čerpadlo s funkcí chlazení

ENERGIE

Z VLASTNÍCH ZDROJŮ

NÍZKOENERGETICKÉ ŘEŠENÍ


Rodinné domy Knovíz 22 nabízí řešení pro dlouhodobou stabilitu nákladů na bydlení. Již ve standardu získáte domy vytápěné tepelným čerpadlem a komín pro následné zřízení krbových kamen nebo krbové vložky. Při návrhu domů jsme počítali i s možností zřízení fotovoltaiky. Střecha domů je dimenzováná pro upevnění fotovoltaických panelů, čímž budoucí majitelé domů mohou snížit náklady na energie téměř na nulu.  

BAVTE SE

PŘI ZAŘIZOVÁNÍ

SHOWROOM, KUCHYŇSKÉ STUDIO 

I SLUŽBY DESIGNÉRA


Již při své první schůzce u nás, si můžete v našem showroomu prohlédnout vzorové interiéry a najít inspiraci pro návrh vlastního bydlení. Můžete vybírat jednotlivé designové kousky nebo si nechat navrhnout i kompletní interiér na míru. Naši designéři jsou připraveni vám pomoci s výběrem barevnosti s kombinací materiálů i jednotlivých prvků včetně vhodného nábytku tak, aby byl váš dům příjemný a funkční. Rádi vám pomohou i se samotnou realizací. Garantujeme, že interiér bude hotový včas a kvalitně. 

KVALITNÍ ŽIVOT

NA DOSAH PRAHY

VE KTERÉM Z DOMŮ CHCETE BYDLET? 


ZAVOLEJTE NÁM

+420 604 98 28 48

NAPIŠTE NÁM

info@knoviz22.cz

SLEDUJTE NÁS

Kontaktní místo :

ProBydlení s.r.o.
Bucharova 1281/2
158 00, Praha 5
Česká republika

po - pá   9:00 - 17:00 hod.

Najdete nás přímo na stanici metra Nové Butovice a pohodlně u nás zaparkujete také autem.