VZOROVÝ DŮM

Jedná se o bungalov 4 + kk Family L s podlahovou plochou 113,5 m². V domě jsou použity materiály standardního vybavení a doladěné designovým řešením kuchyně od kvalitního německého výrobce Nobilia. Obývací pokoj je vybaven nábytkem od Designovynabytek.cz s moderními krbovými kamny Meteor.

Při prohlídce je možné si prohlédnout reálnou podobu plovoucí podlahové krytiny značky Egger nebo keramické obklady a dlažby značky Siko sladěné do šedých tónů pro zdůraznění pocitu luxusu a čistoty.

Máte-li zájem prohlédnout si vzorový dům osobně, domluvte si prosím termín předem.
Rádi vám představíme možnosti moderního a kvalitního bydlení.

SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME VÁŠ DOMOV SNŮ

Ve spolupráci s designovou firmou ProBydlení jsme si pro vás připravili tým zkušených designérů, který je připraven vyslechnout vaše přání a přetvořit je do krásného a funkčního prostoru, který splňuje vaše představy. Vyškolení designéři s vámi budou úzce spolupracovat, aby vytvořili jedinečný interiér, který bude odrážet váš osobní styl a potřeby. Zajistíme, že každý detail vašeho nového domova bude dokonalý. O vše se postaráme za vás – od prvotního návrhu až po finální realizaci.

Naším cílem je zajistit, aby váš přechod do nového domova byl co nejplynulejší a nejpříjemnější.

více o ProBydlení >>

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU PROHLÍDKU  

Kontaktní formulář

Zadané údaje zpracováváme v souladu s GDPR.

Zaujala vás nabídka našich domů?

Zavolejte nám na tel.: +420 604 98 28 48, pošlete zprávu na e-mail: info@knoviz22.cz nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře.