O PROJEKTU

Nový rezidenčního projekt Knovíz 22 nabízí exkluzivní rodinné domy vybudované pro efektivní a úsporné bydlení. Projekt nabízí 22 unikátních rodinných domů s dispozicemi 4 + kk a 5 + kk na prostorných pozemcích 800 m².

UNIKÁTNÍ BYDLENÍ 

Každý dům je navržen s ohledem na maximální komfort a soukromí svých obyvatel.
Dřevostavby* jsou architektonicky promyšlené tak, aby spojovaly vnitřní a vnější prostor, čímž zajišťují přirozené denní osvětlení a pocit otevřeného prostoru. Velké okenní plochy a moderní design interiéru poskytují nejen estetické, ale i funkční řešení pro každodenní život.

*Výhody bydlení v dřevostavbách: nabízejí efektivitu, větší obytnou plochu, moderní technologie, zdravé klima a bezpečnost, vzhledem k jejich funkci nehořlavosti a brání šíření plamene.

ÚSPORA ENERGIÍ

VĚTŠÍ PODLAHOVÁ PLOCHA

ZDRAVÉ BYDLENÍ

NEHOŘLAVOST


VYSOKÝ STANDARD A UDRŽITELNOST

V projektu Knovíz 22 každý domov zahrnuje pokročilé energeticky úsporné technologie jako jsou tepelná čerpadla s funkcí chlazení, příprava na fotovoltaické panely a podlahové vytápění. Vysoký standard vybavení zahrnuje kvalitní trojskla, kvalitní interiérové dveře a možnost výběru z řady nadstandardních materiálů.

  • Kvalitní zateplení zajišťuje minimální úniky tepla a vy nemusíte v chladnějších měsících zbytečně přitápět.
  • Tepelné čerpadlo sníží náklady za energii až o 30 %.
  • Díky vyrobené energii fotovoltaikou získáte částečně energetickou soběstačnost. Využíváte vlastní energii, nejste zcela závislí na dodávkách elektřiny z distribuční sítě.
  • Krbová kamna přinesou do vašeho domova jistotu nezávislého tepla a příjemnou atmosféru.  

Vysoká kvalita použitých materiálů a standardu domu zajistí bezstarostný život na dlouhá léta.


KONTAKTUJTE NÁS

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU PROHLÍDKU 


Zaujala vás nabídka našich domů? Zavolejte našim obchodním zástupcům na tel.: +420 604 98 28 48, pošlete zprávu na e-mail: info@knoviz22.cz nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktní místo :

ProBydlení s.r.o.
Bucharova 1281/2
158 00, Praha 5
Česká republika

po - pá   9:00 - 17:00 hod.

Najdete nás přímo na stanici metra Nové Butovice a pohodlně u nás zaparkujete také autem.