KOMORNÍ PROJEKT 

 S NÍZKÝMI NÁKLADY NA PROVOZ  

O PROJEKTU


Vilová čtvrť  Knovíz 22 je komorní projekt, který nabízí pouze 22 samostatných rodinných domů s rozlehlými zahradami v klidné lokalitě Knovíz. Na jižně orientovaném pozemku vyrostou domy o dispozicích 4+kk a 5+kk s atraktivními pozemky o velikosti 800 m2.

Nadstandardní velikosti pozemků a odstupy jednotlivých domů zajišťují dostatek prostoru a soukromí pro každého. Rozsáhlé zahrady přímo vybízí k vytvoření různých zákoutí, kde můžete relaxovat, sportovat i pracovat. Usazení domů do slepé ulice spolu s gabionovými ploty a pojezdovými branami utváří komorní a sjednocený vzhled celé čtvrti.

Rodinné domy jsou projektovány v nízkoenergetickém standardu B. Již ve standardu představují řešení dlouhodobé stability nákladů na provoz domácnosti. Dům je  vybaven tepelným čerpadlem s funkcí chlazení, podlahovým topením, komínem a přípravou na zřízení fotovoltaiky. 

ENERGIE Z VLASTNÍCH ZDROJŮ


Nízkoenergetické domy s tepelným čerpadlem, fotovoltaikou a vlastním komínem vám zajistí energetickou soběstačnost s téměř nulovými náklady na energie.

 • Kvalitní zateplení zajišťuje minimální úniky tepla a vy nemusíte v chladnějších měsících zbytečně přitápět.
 • Tepelné čerpadlo sníží náklady za energii až o 40 %.
 • Díky vyrobené energii fotovoltaikou získáte energetickou soběstačnost. Využíváte vlastní energii, nejste zcela závislí na dodávkách elektřiny z distribuční sítě.
 • Krbová kamna přinesou do vašeho domova jistotu nezávislého tepla a příjemnou atmosféru.  

VŠE, CO POTŘEBUJTE, 

MÁTE NA DOSAH

ŽIVOT V KNOVÍZI


Obec Knovíz 22 leží v bezprostřední blízkosti města Slaný nedaleko dálnice D7. Díky ideální poloze obce se dostanete na okraj Prahy během 15 min. a do Slaného, které nabízí veškerou možnou infrastrukturu (školy, obchody, nemocnice, sport, gastro atd.), pojedete necelých 5 min.

Slaný centrum

5 min.

Letiště Václava Havla

15 min.

Praha Veleslavín, Zličín

20 min.

Samotná Knovíz zajišťuje občanům základní potřeby včetně mateřské školky, obchodů, několika restaurací a poštovní služby. Celý region láká k pěším a cyklistickým výletům na překrásná místa po okolí.

DO ŠKOLKY PĚŠKY


Mateřskou školu najdete v docházkové vzdálenosti od domu. Má velice dobrou polohu pro pobyt dětí v přírodě. V její blízkosti je obecní park, les a klidné polní i luční cesty. Další školky a školy jsou ve Slaném, které je snadno dostupné autobusem během čtvrt hodiny nebo autem do 5 minut. 

10

mateřské školy
7 základní školy
gymnázia a střední učiliště

SPORT PRO KAŽDÉHO


Ať  jste fanouškem zimních sportů, turistiky, cyklistiky, plavání nebo golfu, v okolí Knovíze najdete všechno na co si jen vzpomenete. 
Ve městě Slaný je zimní stadion, plochá dráha, aquapark, velká multifunkční sportovní hala, skatepark a také inline dráha. Milovníci adrenalinu mohou vylézt Ferratou na Slánskou horu. 
Milovníci golfu jistě ocení necelých 11 km vzdálené golfové hřiště v Beřovicích.
Fanoušci fotbalu se jistě rádi přidají do aktivního fotbalového klubu TJ Sokol Knovíz. Rybáři se mohou připojit k místnímu Rybářskému spolku, který se stará o dvě Knovízské vodní nádrže a učí mladé začínající rybáře základům rybolovu.

KULTURA I GASTRO


Obec Knovíz má vlastní čertovskou akci „S čerty jsou žerty“, která se stala nejen velmi oblíbenou a známou v širokém okolí. Areál místního hřiště je hojně využíván pro venkovní akce a zábavy místních i přespolních.  
Na jídlo můžete v Knovízi zajít do některé z restaurací nebo si vyzvednout pizzu v Pizza shopu. 
Ve nedalekém Slaném můžete zajít do kina a divadla, navštívit vinný sklípek i místní pivovar. V nedalekých Kačicích můžete ochutnat vyhlášenou zmrzlinu. Ve městě Slaný najdete také galerii, hvězdárnu, dvě muzea a mnoho dalšího.

NABÍDKA DOMŮ


VE KTERÉM DOMĚ CHCETE BYDLET?


č. domu

typ domu

dispozice

zastavěná plocha

užitná plocha

zahrada

sklep

garáž

pozemek

dokumentace

stav

01

Family L plus

4 + kk

136,5 m2

169,3 m2

663,50 m2

20,9 m2

34,9 m2

800 m2

karta domu

poptávka

rezervace

02

Family L plus

4 + kk

136,5 m2

169,3 m2

663,50 m2

20,9 m2

34,9 m2

800 m2

karta domu

poptávka

volný

03

Family L plus

4 + kk

136,5 m2

169,3 m2

663,50 m2

20,9 m2

34,9 m2

800 m2

karta domu

x

rezervace

04

Family L

4 + kk

136,5 m2

113,5 m2

663,50 m2

-

-

800 m2

karta domu

poptávka

-

05

Family L

4 + kk

136,5 m2

113,5 m2

664,50 m2

-

-

801 m2

karta domu

poptávka

rezervace

15

Family XL

5 + kk

95,1 m2

146,9 m2

705,9 m2

-

-

801 m2

karta domu

poptávka

rezervace

16

Family XL

5 + kk

95,1 m2

146,9 m2

705,9 m2

-

-

801 m2

karta domu

poptávka

volný

17

Family XL

5 + kk

95,1 m2

146,9 m2

704,9 m2

-

-

800 m2

karta domu

poptávka

volný

18

Family XL

5 + kk

95,1 m2

146,9 m2

707,9 m2

-

-

803 m2

karta domu

poptávka

rezervace

19

Family XL

5 + kk

95,1 m2

146,9 m2

707,9 m2

-

-

803 m2

karta domu

poptávka

volný

STANDARDY


Rodinné domy jsou provedeny ve vysokém standardu odpovídající požadavkům moderního bydlení v dřevostavbách. Při návrhu rodinných domů byl kladen důraz zejména na nízkoenergetický provoz s minimálními náklady a dostatek soukromí

Domy mají nadstandardní tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Materiály stěn výborně izolují a zaručují stálost teploty vnitřního prostředí domu, izolační okna s trojskly představují další úsporu energií a eliminaci vnitřního rosení oken. Vytápění domu je zajištěno podlahovým topením s napojením na tepelné čerpadlo vzduch/voda s funkcí chlazení v letních měsících.

STANDARD ZAHRNUJE:

 • přípravu na FVE
 • zajištění dodání fotovoltaiky a wallboxu
 • komín 
 • kvalitní okna s trojskly
 • podlahové vytápění a chlazení
 • plovoucí podlahy
 • kvalitní interiérové dveře
 • tepelné čerpadlo 

VÝHODY BYDLENÍ V DŘEVOSTAVBÁCH


Jednou z mnoha výhod dřevostaveb je jejich nízká tepelně akumulační schopnost. Díky velmi kvalitním izolacím jsou okamžité tepelné ztráty minimální a nízká je i spotřeba energie pro vyhřátí stavby. Výrazně se zkracuje i doba na dosažení tepelné pohody bydlení, což při stabilním obývání domu rozhodně oceníte.
Teplota v místnostech v zimním období je díky teplejšímu povrchu okolních stěn pocitově velmi příjemná už při dosažení nižší teploty v interiéru, a to až o 2 °C. Tím je možné k udržení teplotního komfortu v místnosti vytápět celkově na nižší teplotu, a tak ještě více spořit.

Další nespornou výhodou je větší obytná plocha v porovnání se zděným domem. Moderní dřevostavby si mají (při zachování srovnatelných tepelně technických parametrů) tenčí obvodové zdi i příčky. U domu se zastavěnou plochou 100 m2 získáte přibližně o 7 m2 větší obytnou plochu. Dá se tedy říci, že získáte jednu komoru nebo šatnu navíc.

Dřevostavby jsou vyráběny moderní technologií, což obnáší velmi precizní a přesný plán výroby. Technologie pro stavbu a montáž dřevostaveb prochází certifikací podle zákona o technických požadavcích na výrobky a je bedlivě sledována

Další předností dřeva je i to, že dokáže vyrovnávat vlhkost v interiéru a udržovat stabilní klima. Použité materiály vytvářejí zdravé mikroklima bez škodlivin.

Konstrukce domu je nehořlavá. Masivní dřevo na povrchu uhelnatí a brání tak rozšíření plamene do hloubky. U vícevrstvých konstrukcí brzdí rozšíření plamene těsnost stěn a absence dutých prostor.

ÚSPORA ENERGIÍ

VĚTŠÍ PODLAHOVÁ PLOCHA

ZDRAVÉ BYDLENÍ

NEHOŘLAVOST

KONTAKTUJTE NÁS

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU 

Zaujala vás nabídka našich domů? Zavolejte našim obchodním zástupcům na tel.: +420 604 98 28 48, pošlete zprávu na e-mail: info@knoviz22.cz nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktní místo :

ProBydlení s.r.o.
Bucharova 1281/2
158 00, Praha 5
Česká republika

po - pá   9:00 - 17:00 hod.

Najdete nás přímo na stanici metra Nové Butovice a pohodlně u nás zaparkujete také autem.