VIZUALIZACE 


BUNGALOV 4+KK 


INTERIÉR

EXTERIÉR

PATROVÝ DŮM 5+KK


INTERIÉR 

EXTERIÉR

AKTUALITY ZE STAVBY


14.12.2023

S prvními zimními dny přišel sníh a přikryl Knovíz bílou pokrývkou. Sice jen na malou chvíli, ale i to stačilo, abychom zachytili vánoční náladu a zimní pohodu v naší nové čtvrti.  Dovolte nám touto cestou poděkovat za uplynulý rok 2023, popřát krásné Vánoce a do nového roku 2024 hodně zdraví a životní pohody. 

Těšíme se na další setkání při prohlídkách našich domů v Knovízi:)

15. 8. 2023

Gabionové ploty jsou dokončené, vjezdové brány postavené, garážová vrata nainstalovaná. Vše je připraveno pro finále výstavby. Kolaudujeme I. etapu rodinných domů v Knovízi. 

08. 08. 2023

Gabionové ploty, jsou moderní, funkční a zároveň vydrží dlouhá léta. Klasický kamenný gabion v Knovízi kombinujeme s gabionovou treláží, která bude oporou pro růst popínavých rostlin a vytvoří praktický a dnes často vyhledávaný zelený gabion. Výběr rostlin již přenecháme na budoucích majitelích domů. 

20. 7. 2023

Vzorový dům - bungalov č. 4 

Do vzorového domu jsme umístili prostorově náročnější kuchyň s ostrůvkem. Tento typ kuchyně funkčně rozděluje prostor, a navíc názorně představuje prostorové možnosti této místnosti, která se stane nejobývanější částí vaší domácnosti. Velkým benefitem je třímetrová komora umístěná vedle kuchyňské linky. Tato místnost nabízí další úložné prostory větší volnost při plánování nejen nové kuchyně.

Dalším benefitem domů v Knovízi je komín, který je součástí základní ceny domu. Představuje další variantu úspory a energetické soběstačnosti. Díky dokonalým izolačním vlastnostem našich domů vám bohatě postačí krbová kamna s výkonem okolo 7 kW.

14. 7. 2023

Přicházíme s dalšími informacemi o postupu výstavby nové čtvrti v Knovízi. Terénní úpravy jdou do finále. Za bungalovy jsme vykáceli nálet a budoucím majitelům vytvořili další zákoutí pro vytvoření funkční zahrady, místa pro grilování s přáteli nebo třeba pro zahradní domek. Tam, kde jsou již terénní úpravy dokončené, začínáme s budováním oplocení. Z ulice budou ploty vytvořeny z moderních gabionů, prostor mezi domy odlehčíme klasickou variantou drátěného plotu. Přijďte se podívat, jak jsme postoupili s výstavbou. Zavolejte a domluvte si prohlídku!

1. 6. 2023

Rodinné domy jsou hotové a nyní přecházíme do konečné fáze příprav před předáním budoucím majitelům. V tuto chvíli začínáme s terénními úpravami domů. Zájemci si mohou již aktuálně domlouvat schůzky se zahradním architektem a nechat si upravit terén podle svých představ a přání. 

23. 5. 2023

Vzorový dům je kompletně hotový a těší se na první návštěvníky. Minulý týden jsme instalovali do našeho vzorového domu kuchyňskou linku s ostrůvkem od kvalitního německého výrobce Nobilia. Abychom propojili kuchyň s jídlení i obývací částí domu, promítli jsme stejný materiál s dekorem dřeva i do jídelního stolu a televizního stolku v obýváku. Přijďte si prohlédnout náš vzorový dům a nahlédněte, jak by mohl vypadat váš nový domov.  

10. 5. 2023

Finalizujeme garáže a sklepy pro rodinné domy Family L plus. Prostorná garáž o velikosti 34,9 m2 poskytne dostatek místa nejen pro zaparkování auta, ale také pro sportovní a zahradní náčiní nebo malou dílnu. Hned vedle garáže je umístěný sklep o ploše 20,9 m2, který poskytuje další možnosti pro uskladnění všeho, co budete potřebovat. 

19. 4. 2023

Připravujeme pro vás vzorový dům. Rodinné domy jsou již téměř hotové a nám nic nebrání v tom, ukázat vám naše domy v plné parádě. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o kvalitě našich domů a nahlédněte, jak by mohl vypadat váš nový domov. V rodinném domě Family L se můžeme společně posadit v obýváku a u kávy vám odpovědět na všechny dotazy, které vás napadnou. Zarezervujte si termín prohlídky včas! Těšíme se na viděnou v Knovízi.

5. 4. 2023

Dnešní ráno v Knovízi bylo jako na objednávku. Nebe krásné, ale mrazivé a my jsme se jeli podívat na první plovoucí podlahy v dekoru Dub Grove, které pokládáme v bungalovech Family L

23. 3. 2023

Blížíme se do finále! Pracujeme v interiéru i exteriéru. První koupelny již budou brzy kompletní. Rodinné domy Family XL mají již krásné schodiště do 2. NP a v exteriéru pokračujeme s instalací komínů, telepných čerpadel a koncových prvků.

9. 3. 2023

Příprava na jeden z dalších benefitů rodinných domů v Knovízi pokračuje. První domy již mají namontovaný venkovní nerezový komín pro krbová kamna. V interiérech osazujeme do koupelen obdélníkové vany. U rodinného domu Family XL nám koncept koupelny dovolil vytvořit u vany odkládací prostor, který jistě ocení nejenom rodiny s malými dětmi.

2. 3. 2023

Dnešní ráno v Knovízi bylo nebe jako vymetené. K rodinným domům s fasádou již montujeme tepelná čerpadla Vaillant. V zimě zahřejí, v létě příjemně ochladí a to vše s nízkými náklady na energie a minimálním vlivem na životní prostřední. 

23. 2. 2023

Počasí se na chvíli umoudřilo a dovolí nám pracovat na domech i venku. První dům Family XL má nanesenou fasádní omítku. V domech stále pokračujeme v obkládání koupelen a pokládce dlažby. 

16. 2. 2023

V patrových domech se aktuálně skloňují dvě slova: obklady a dlažby. Našemu šikovnému obkladači jde práce od ruky. Těší nás, že obklady vypadají ve skutečnosti ještě lépe než na vizualizacích. Příjemný přírodní odstín koupelně rozhodně sluší a matný sametový povrch s betonovým vzhledem bude velmi praktickým pomocníkem pro údržbu čistoty a perfektního vzhledu nejen v koupelně. 

26. 1. 2023

První dům Family L plus už stojí. Během příštího týdne si jej budou moci prohlédnout první zájemci. V ostatních domech pokračujeme s pokládkou podlahového topení. 

17. 1. 2023

Den jak malovaný. Nebe vymetené, na bloze jen pár beránků. Takovou idylku vidíme z prvního patra domu Family XL, kde právě pokládáme podlahové topení. 

9.1.2023

Sklípky a garážová stání domu Family plus jsou přikryty. Začínáme stavět domy Family plus. 

3.1.2023

Rodinná čtvrť  Knovíz 22 dostává reálnou podobu a my ihned po Novém roce organizujeme další prohlídky se zájemci. Pokud se vám náš koncept nízkoenergetického bydlení u Prahy líbí, ozvěte se nám. Rádi vás naší čtvrtí provedeme. 

29.12.2022

I mezi svátky se v Knovízi pracuje. Dva patrové domy jsou již omítnuté. Základy k domům typu Family L plus jdou do finále. 

9.12.2022

Zatímco u některých domů pracujeme teprve na základech, v jiných domech již  probíhají instalace vody pro koupeny a kuchyně.

Prostorné téměř desetimetrové koupelny umožňují umístit do jedné místnosti vanu i sprchový kout a přitom zachovat dostatek místa pro koupelnové skříňky.  Pro tuto kombinaci jsme se rozhodli v přízemních bungalovech s jednou koupelnou. Novým majitelům jsme ušetřili těžké rozhodování a mohou se těšit na komfort, který kombinace těchto dvou zařízení nabízí.

29.11.2022

Stavíme první základy domu Family L plus. Tento dům má oproti ostatním garážové stání a sklep a patří k nejoblíbenějším variantám domů v naší čtvrti. 

22.11.2022

Přidáváme další fotografie z pokračující stavby. Osazujeme okapy, pokrýváme střechy. Při stavbě spolupracujeme s prověřenými dodavateli s dlouholetou tradicí. Domy jsou vyráběny moderní technologií, vyžadující precizní a přesný plán. Technologie pro stavbu domů prochází přísnou certifikací a je bedlivě sledována. Více o standardech zjistíte zde: https://www.knoviz22.cz/o-projektu#standardy

8. 11. 2022

První dva patrové domy stojí a my začínáme stavět první bungalov s garážovým stáním. Koncem ledna si budete moci tyto dva typy domů prohlédnout přímo na místě. Pokud však nechcete čekat do ledna, můžete si lokalitu a aktuální situaci na stavbě prohlédnout již teď, bez čekání. Stačí zavolat a my vás rádi naší čtvrtí provedeme.

24. 10. 2022

První dům máme pod střechou. Půda pod sedlovou střechou představuje ideální místo pro uskladnění sezónní výbavy, příležitostných spotřebičů nebo zkrátka všeho, co aktuálně nepotřebujete. Pod střechou je teplo a sucho, nemusíte se tedy bát, že vám uložené věci zvlhnou nebo je pokryje plíseň.

20. 10. 2022

První patrový dům už má i druhé podlaží. Svojí dispozicí 5+kk je největší z domů, které si můžete v této nově vznikající čtvrti pořídit a pyšní se i nejnižší energetickou náročností, která je 56,0 kWh/m2 za rok. V kombinaci s fotovoltaikou, na který je dům připraven již ve standardu, se budou vaše roční náklady na elektřinu blížit nule.

19. 10. 2022

Výhodou dřevostaveb jsou nejen jejich nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti, které zajišťují nízkoenergetický provoz s nízkými účty za energie, ale také jejich rychlá výstavba. Začínáme stavět rohový patrový rodinný dům Family XL č. 16. Prohlédnout si jej budete moci již po novém roce.

5. 10. 2022

Po přípravných pracech a stavbě komunikací byla zahájena výstavba samotných rodinných domů.

18. 7. 2022

A je to! Pozemky jsou kompletně zasíťovány, chodníky i příjezdová komunikace dokončené. Přípravné práce jsou za námi a vy se můžete těšit na fotky z výstavby prvních domů.

4. 7. 2022

Prázdniny začínají a práce na infrastruktuře v Knovízi se blíží ke konci. Chodníky jsou již téměř všechny hotové, asfalt je položen a my se těšíme, že se už brzy pustíme do výstavby prvních domů.

21. 6. 2022

Areálové komunikace dostávají reálnou podobu. Již zbývá položit jen pár kousků zámkové dlažby a dokončit příjezdovou cestu. Do měsíce bude vše připraveno a výstavba rodinných domů může začít.

16. 5. 2022

Díky příznivému počasí práce na komunikacích velmi rychle pokračují. První chodníky již lemují naši čtvrť. Osazování rozvodných skříní je v plném proudu.