VIZUALIZACE

VZOROVÝ DŮM 

PRŮBĚH STAVBY

VIZUALIZACE 

BUNGALOV 4+KK 


INTERIÉR

EXTERIÉR

PATROVÝ DŮM 5+KK


INTERIÉR 

EXTERIÉR

PRŮBĚH STAVBY

Je tu jaro a tedy nejvyšší čas pro terénní úpravy a setbu trávy na pozemcích domů a také přípravu sousední travnaté plochy, která bude sloužit všem majitelům domů jako společný zábavný prostor. 

S prvními zimními dny přišel sníh a přikryl Knovíz bílou pokrývkou. Sice jen na malou chvíli, ale i to stačilo, abychom zachytili vánoční náladu a zimní pohodu v naší nové čtvrti.  Dovolte nám touto cestou poděkovat za uplynulý rok 2023, popřát krásné Vánoce a do nového roku 2024 hodně zdraví a životní pohody. 

Těšíme se na další setkání při prohlídkách našich domů v Knovízi:)

Gabionové ploty jsou dokončené, vjezdové brány postavené, garážová vrata nainstalovaná. Vše je připraveno pro finále výstavby. Kolaudujeme I. etapu rodinných domů v Knovízi. 

Gabionové ploty, jsou moderní, funkční a zároveň vydrží dlouhá léta. Klasický kamenný gabion v Knovízi kombinujeme s gabionovou treláží, která bude oporou pro růst popínavých rostlin a vytvoří praktický a dnes často vyhledávaný zelený gabion. Výběr rostlin již přenecháme na budoucích majitelích domů. 

Terénní úpravy jdou do finále. Za bungalovy jsme vykáceli nálet a budoucím majitelům vytvořili další zákoutí pro vytvoření funkční zahrady, místa pro grilování s přáteli nebo třeba pro zahradní domek. Tam, kde jsou již terénní úpravy dokončené, začínáme s budováním oplocení. Z ulice budou ploty vytvořeny z moderních gabionů, prostor mezi domy odlehčíme klasickou variantou drátěného plotu. Přijďte se podívat, jak jsme postoupili s výstavbou. Zavolejte a domluvte si prohlídku!

Blížíme se do finále! Pracujeme v interiéru i exteriéru. První koupelny již budou brzy kompletní. Rodinné domy Family XL mají již krásné schodiště do 2. NP a v exteriéru pokračujeme s instalací komínů, telepných čerpadel a koncových prvků.

Dnešní ráno v Knovízi bylo nebe jako vymetené. K rodinným domům s fasádou již montujeme tepelná čerpadla Vaillant. V zimě zahřejí, v létě příjemně ochladí a to vše s nízkými náklady na energie a minimálním vlivem na životní prostřední. 

Stavíme první základy domu Family L plus. Tento dům má oproti ostatním garážové stání a sklep a patří k nejoblíbenějším variantám domů v naší čtvrti. 

Přidáváme další fotografie z pokračující stavby. Osazujeme okapy, pokrýváme střechy. Při stavbě spolupracujeme s prověřenými dodavateli s dlouholetou tradicí. Domy jsou vyráběny moderní technologií, vyžadující precizní a přesný plán. Technologie pro stavbu domů prochází přísnou certifikací a je bedlivě sledována. Více o standardech zjistíte zde: https://www.knoviz22.cz/o-projektu#standardy

První dva patrové domy stojí a my začínáme stavět první bungalov s garážovým stáním. Koncem ledna si budete moci tyto dva typy domů prohlédnout přímo na místě. Pokud však nechcete čekat do ledna, můžete si lokalitu a aktuální situaci na stavbě prohlédnout již teď, bez čekání. Stačí zavolat a my vás rádi naší čtvrtí provedeme.

První patrový dům už má i druhé podlaží. Svojí dispozicí 5+kk je největší z domů, které si můžete v této nově vznikající čtvrti pořídit a pyšní se i nejnižší energetickou náročností, která je 56,0 kWh/m2 za rok. V kombinaci s fotovoltaikou, na který je dům připraven již ve standardu, se budou vaše roční náklady na elektřinu blížit nule.

Po přípravných pracech a stavbě komunikací byla zahájena výstavba samotných rodinných domů.