FOTOGALERIE 


AKTUALITY ZE STAVBY


26. 1. 2023

První dům Family L plus už stojí. Během příštího týdne si jej budou moci prohlédnout první zájemci. V ostatních domek pokračujeme s pokládkou podlahového topení. 

17. 1. 2023

Den jak malovaný. Nebe vymetené, na bloze jen pár beránků. Takovou idylku vidíme z prvního patra domu Family XL, kde právě pokládáme podlahové topení. 

9.1.2023

Sklípky a garážová stání domu Family plus jsou přikryty. Začínáme stavět domy Family plus. 

3.1.2023

Rodinná čtvrť  Knovíz 22 dostává reálnou podobu a my ihned po Novém roce organizujeme další prohlídky se zájemci. Pokud se vám náš koncept nízkoenergetického bydlení u Prahy líbí, ozvěte se nám. Rádi vás naší čtvrtí provedeme. 

29.12.2022

I mezi svátky se v Knovízi pracuje. Dva patrové domy jsou již omítnuté. Základy k domům typu Family L plus jdou do finále. 

9.12.2022

Zatímco u některých domů pracujeme teprve na základech, v jiných domech již  probíhají instalace vody pro koupeny a kuchyně.

Prostorné téměř desetimetrové koupelny umožňují umístit do jedné místnosti vanu i sprchový kout a přitom zachovat dostatek místa pro koupelnové skříňky.  Pro tuto kombinaci jsme se rozhodli v přízemních bungalovech s jednou koupelnou. Novým majitelům jsme ušetřili těžké rozhodování a mohou se těšit na komfort, který kombinace těchto dvou zařízení nabízí.

29.11.2022

Stavíme první základy domu Family L plus. Tento dům má oproti ostatním garážové stání a sklep a patří k nejoblíbenějším variantám domů v naší čtvrti. 

22.11.2022

Přidáváme další fotografie z pokračující stavby. Osazujeme okapy, pokrýváme střechy. Při stavbě spolupracujeme s prověřenými dodavateli s dlouholetou tradicí. Domy jsou vyráběny moderní technologií, vyžadující precizní a přesný plán. Technologie pro stavbu domů prochází přísnou certifikací a je bedlivě sledována. Více o standardech zjistíte zde: https://www.knoviz22.cz/o-projektu#standardy

8. 11. 2022

První dva patrové domy stojí a my začínáme stavět první bungalov s garážovým stáním. Koncem ledna si budete moci tyto dva typy domů prohlédnout přímo na místě. Pokud však nechcete čekat do ledna, můžete si lokalitu a aktuální situaci na stavbě prohlédnout již teď, bez čekání. Stačí zavolat a my vás rádi naší čtvrtí provedeme.

24. 10. 2022

První dům máme pod střechou. Půda pod sedlovou střechou představuje ideální místo pro uskladnění sezónní výbavy, příležitostných spotřebičů nebo zkrátka všeho, co aktuálně nepotřebujete. Pod střechou je teplo a sucho, nemusíte se tedy bát, že vám uložené věci zvlhnou nebo je pokryje plíseň.

20. 10. 2022

První patrový dům už má i druhé podlaží. Svojí dispozicí 5+kk je největší z domů, které si můžete v této nově vznikající čtvrti pořídit a pyšní se i nejnižší energetickou náročností, která je 56,0 kWh/m2 za rok. V kombinaci s fotovoltaikou, na který je dům připraven již ve standardu, se budou vaše roční náklady na elektřinu blížit nule.

19. 10. 2022

Výhodou dřevostaveb jsou nejen jejich nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti, které zajišťují nízkoenergetický provoz s nízkými účty za energie, ale také jejich rychlá výstavba. Začínáme stavět rohový patrový rodinný dům Family XL č. 16. Prohlédnout si jej budete moci již po novém roce.

5. 10. 2022

Po přípravných pracech a stavbě komunikací byla zahájena výstavba samotných rodinných domů.

18. 7. 2022

A je to! Pozemky jsou kompletně zasíťovány, chodníky i příjezdová komunikace dokončené. Přípravné práce jsou za námi a vy se můžete těšit na fotky z výstavby prvních domů.

4. 7. 2022

Prázdniny začínají a práce na infrastruktuře v Knovízi se blíží ke konci. Chodníky jsou již téměř všechny hotové, asfalt je položen a my se těšíme, že se už brzy pustíme do výstavby prvních domů.

21. 6. 2022

Areálové komunikace dostávají reálnou podobu. Již zbývá položit jen pár kousků zámkové dlažby a dokončit příjezdovou cestu. Do měsíce bude vše připraveno a výstavba rodinných domů může začít.

16. 5. 2022

Díky příznivému počasí práce na komunikacích velmi rychle pokračují. První chodníky již lemují naši čtvrť. Osazování rozvodných skříní je v plném proudu.

KONTAKTUJTE NÁS

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU 

Zaujala vás nabídka našich domů? Zavolejte našim obchodním zástupcům na tel.: +420 604 98 28 48, pošlete zprávu na e-mail: info@knoviz22.cz nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktní místo :

ProBydlení s.r.o.
Bucharova 1281/2
158 00, Praha 5
Česká republika

po - pá   9:00 - 17:00 hod.

Najdete nás přímo na stanici metra Nové Butovice a pohodlně u nás zaparkujete také autem.