ŽIVOT V KNOVÍZI 

Knovíz 22 leží v bezprostřední blízkosti města Slaný nedaleko dálnice D7. Díky ideální poloze obce se dostanete na okraj Prahy během 15 min. a do Slaného, které nabízí veškerou možnou infrastrukturu (školy, obchody, nemocnice, sport, gastro atd.), pojedete necelých 5 min.

Samotná obec Knovíz zajišťuje občanům základní potřeby včetně mateřské školky, obchodů, několika restaurací a poštovní služby. Celý region láká k pěším a cyklistickým výletům na překrásná místa po okolí.

RODINNÉ POHODLÍ 

Mateřská školka se nachází v docházkové vzdálenostii. Další školky a školy jsou
dostupné ve Slaném, kam se dostanete během 15 minut autobusem nebo za 5 minut
autem.


PŘÍRODA A SPORT NA DOSAH 

Knovíz obklopuje krásná příroda, ideální pro pěší a cyklistické výlety. Okolí nabízí bohaté sportovní vyžití včetně zimních sportů, turistiky, cyklistiky, plavání či golf. Golf Beřovice je vzdálen pouhých 13 minut. Ve Slaném najdete zimní stadion, aquapark, multifunkční sportovní halu, skatepark a in line dráhu.

KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ VYŽITÍ 

Ve Slaném najdete široký výběr supermarketů a obchodů, kino, divadlo, vinný sklípek a místní pivovar. Navštívit můžete také galerii, hvězdárnu nebo dvě muzea. Knovíz nabízí místní restauraci nebo možnost si vyzvednout pizzu v Pizza shopu. Pro rybáře je zde místní rybářský spolek, který se stará o dvě Knovízské vodní nádrže.

Projekt Knovíz 22 kombinuje klid venkova s pohodlím města a nabízí tak ideální místo pro rodinný život.