RODINNÉ BYDLENÍ 

VE STANDARDU PASIVNÍCH DOMŮ

NASTĚHUJTE SE, BYDLETE A PAK AŽ PLAŤTE


Rádi byste si pořídili nový dům se zahradou, ale bojíte se rizik spojených s financováním? Máte obavy, že svoji nemovitost neprodáte dost rychle?  Čekáte na lepší hypotéku? Dáme vám čas, vše si v klidu vyřešit. 
Neprodávejte svoji nemovitost pod cenou!  Počkejte si na výhodnější hypotéku. Na zaplacení kupní ceny vám dáme čas!


S NÁMI MŮŽETE V NOVÉM DOMĚ BYDLET JIŽ ZÍTRA! 


Zavolejte a zjistěte, jak získat nové bydlení snadněji, bez stresů a dostatkem času na vyřešení financování.

 KOMORNÍ VILOVÁ ČTVRŤ


Promyšlená koncepce rodinného bydlení ve standardu pasivních domů přináší do lokality Knovíz příjemné a maximálně úsporné bydlení.

Nově vznikající vilová čtvrť  nabízí pouze 22 rodinných domů o dispozicích 4 + kk a 5 + kk  na atraktivních pozemcích 800 m2. Zájemci o nové bydlení mohou vybírat ze tří typů domů. Nabízíme dvě podoby bydlení v moderním bungalovu a velice oblíbenou variantu bydlení v patrovém domě.

Domy jsou energeticky velmi úsporné a připraveny na použití moderních technologií. První domy budou připraveny již na začátku roku 2024.

SAMOSTATNÉ RODINNÉ DOMY 

SE ZAHRADOU 

VYSOKÝ STANDARD, PRÉMIOVÉ ŘEŠENÍ


Komorní zástavba naplňuje parametry trvalé udržitelnosti. Budoucí majitelé ocení energetickou úspornost, promyšlené dispozice, dostatek úložných prostor, usazení do okolní zástavby i vysoký standard bydlení. V projektu jsou použita nadstandardní materiálová řešení a zařizovací předměty odpovídající současným trendům. 
Standard zahrnuje:

  • přípravu na FVE

  • komín 

  • kvalitní okna s trojskly

  • podlahové vytápění a chlazení

  • plovoucí podlahy

  • kvalitní interiérové dveře

  • tepelné čerpadlo s funkcí chlazení

ENERGIE

Z VLASTNÍCH ZDROJŮ

NÍZKOENERGETICKÉ ŘEŠENÍ


Rodinné domy Knovíz 22 nabízí řešení pro dlouhodobou stabilitu nákladů na bydlení. Již ve standardu získáte domy vytápěné tepelným čerpadlem a komín pro následné zřízení krbových kamen nebo krbové vložky. Při návrhu domů jsme počítali i s možností zřízení fotovoltaiky. Střecha domů je dimenzováná pro upevnění fotovoltaických panelů, čímž budoucí majitelé domů mohou snížit náklady na energie téměř na nulu.  

BAVTE SE

PŘI ZAŘIZOVÁNÍ

SHOWROOM, KUCHYŇSKÉ STUDIO 

I SLUŽBY DESIGNÉRA


Již při své první schůzce u nás, si můžete v našem showroomu prohlédnout vzorové interiéry a najít inspiraci pro návrh vlastního bydlení. Můžete vybírat jednotlivé designové kousky nebo si nechat navrhnout i kompletní interiér na míru. Naši designéři jsou připraveni vám pomoci s výběrem barevnosti s kombinací materiálů i jednotlivých prvků včetně vhodného nábytku tak, aby byl váš dům příjemný a funkční. Rádi vám pomohou i se samotnou realizací. Garantujeme, že interiér bude hotový včas a kvalitně. 

KVALITNÍ ŽIVOT

NA DOSAH PRAHY

VE KTERÉM Z DOMŮ CHCETE BYDLET? 


ZAVOLEJTE NÁM

NAPIŠTE NÁM

info@knoviz22.cz

SLEDUJTE NÁS

Kontaktní místo :

ProBydlení s.r.o.
Bucharova 1281/2
158 00, Praha 5
Česká republika

po - pá   9:00 - 17:00 hod.

Najdete nás přímo na stanici metra Nové Butovice a pohodlně u nás zaparkujete také autem.